جذب مدیران فعال برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
  1. Top | #1
    TechnoTop
    TechnoTopTechnoTopTechnoTopTechnoTopTechnoTop

شماره عضویت
    9279
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    0 بار در 0 پست ازایشان تشکر شده
    حمایت از سایت در صورت مفید بودن مطالب
    لطفا انجمن را حمایت کنید

Click Here To Contribute To Our Site

مبلغ حمایت

mohviros     0.00

Icon9 روشن نشدن صفحه نمایش لپ تاپ لنوو

با سلام خدمت مدیران و فعالان سایت
    این اولین استفاده من از این انجمن بوده و اگر اشتباهی در زدن این موضوع هست عذر خواهی میکنم

مشکل بنده با لپ تاپ لنوو Y560P هستش که روشن می شود اما تصویر ندارد این
    لپ تاپ کاملا روشن میشه اما صفحه بالا نمیاد با کابل سریال که به مانیتور جداگانه وصل میکنم هیچ مشکلی نداره و تصویر داره لپ تاپ رو باز کردم فلت ومسیرش تا ال سی دی رو چک کردم مشکلی نداشت سر به چند تا سایت که زدم یکی از دوستان چند کلید ترکیبی ویندوز و B و پاور رو معرفی کرده بود که هنگام روشن کردن با هم فشار بدیم این کار کردم و دکمه های ویندوز و b رو گرفتم صفحه لپ تاپ اومد بالا و درست شد و کاملا کار میکرد / خوشحال از راه افتادنش موقعی که روشن بود فلت تصویر رو جا به جا کردم مطمن شدم که قطعی نداره و لپ تاپ رو بستم و جمع کردم اما بعد از یکی دو بار خاموش و روشن کردن دوباره برگشت به حالت قبل با این تفاسیر که این بار کلید های ترکیبی دیگه کاری نکردن / با استفاده از مانیتور جداگانه ویندوز عوض کردم / با استفاده از ALL DRIVER نسخه به روز درایور ها رو نصب کردم / تنظیمات STARTUP رو تغییر دادم کنتراست رو میزون کردم و ... و در اخر هیچ نتیجه ای نگرفتم و همچنان صفحه خود لپ تاپ روشن نمیشه /// تنها نکته ای که قابل توجه هست وقتی کلیدهای ویندوز و P رو تو ویندوز 10 نصب شده روی لپ تاپ میزنم تا از منو PROJECT به قابلیت تعویض مانیتور دسترسی پیدا کنم گزینه ای نیست و با ارور

Your PC can't project to another screen. Try reinstalling the driver or using another video card

مواجه میشم //// ممنون میشم برای حل این مشکل راهنماییم کنید.

2. # ADS
    تبلیغات در تکنوتاپ

3. TechnoTop
    TechnoTopTechnoTopTechnoTopTechnoTopTechnoTop

شماره عضویت
    9279
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    0 بار در 0 پست ازایشان تشکر شده
    حمایت از سایت در صورت مفید بودن مطالب
    لطفا انجمن را حمایت کنید

Click Here To Contribute To Our Site

مبلغ حمایت

mohviros     0.00

Icon9 پاسخ : روشن نشدن صفحه نمایش لپ تاپ لنوو

نقل قول نوشته اصلی توسط mohviros نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران و فعالان سایت
    این اولین استفاده من از این انجمن بوده و اگر اشتباهی در زدن این موضوع هست عذر خواهی میکنم

مشکل بنده با لپ تاپ لنوو Y560P هستش که روشن می شود اما تصویر ندارد این
    لپ تاپ کاملا روشن میشه اما صفحه بالا نمیاد با کابل سریال که به مانیتور جداگانه وصل میکنم هیچ مشکلی نداره و تصویر داره لپ تاپ رو باز کردم فلت ومسیرش تا ال سی دی رو چک کردم مشکلی نداشت سر به چند تا سایت که زدم یکی از دوستان چند کلید ترکیبی ویندوز و B و پاور رو معرفی کرده بود که هنگام روشن کردن با هم فشار بدیم این کار کردم و دکمه های ویندوز و b رو گرفتم صفحه لپ تاپ اومد بالا و درست شد و کاملا کار میکرد / خوشحال از راه افتادنش موقعی که روشن بود فلت تصویر رو جا به جا کردم مطمن شدم که قطعی نداره و لپ تاپ رو بستم و جمع کردم اما بعد از یکی دو بار خاموش و روشن کردن دوباره برگشت به حالت قبل با این تفاسیر که این بار کلید های ترکیبی دیگه کاری نکردن / با استفاده از مانیتور جداگانه ویندوز عوض کردم / با استفاده از ALL DRIVER نسخه به روز درایور ها رو نصب کردم / تنظیمات STARTUP رو تغییر دادم کنتراست رو میزون کردم و ... و در اخر هیچ نتیجه ای نگرفتم و همچنان صفحه خود لپ تاپ روشن نمیشه /// تنها نکته ای که قابل توجه هست وقتی کلیدهای ویندوز و P رو تو ویندوز 10 نصب شده روی لپ تاپ میزنم تا از منو PROJECT به قابلیت تعویض مانیتور دسترسی پیدا کنم گزینه ای نیست و با ارور

Your PC can't project to another screen. Try reinstalling the driver or using another video card

مواجه میشم //// ممنون میشم برای حل این مشکل راهنماییم کنید.
    هیچکس نبود اینجا به داد ما برسهTechnoTopTechnoTopTechnoTop

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجوی های زیر این صفحه را پیدا کرده اند:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

TechnoTop مجوز های ارسال و ویرایش